Kontakt Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

Kluczowe Kontakty

Dyrektor Akademii

Krzysztof Paluszek

e-mail: krzysztof.paluszek@zaglebie.com

Szef szkolenia PRO PLAN

Ben van Dael

e-mail: ben.vandael@zaglebie.com

Menedżer ds. Rekrutacji, Skautingu i Administracji

Jacek Jurkiewicz

e-mail: jacek.jurkiewicz@zaglebie.com

Trener-koordynator

Witold Lis

e-mail: witold.lis@zaglebie.com 

Koordynator działu logistyki

Krzysztof Koszarski

e-mail: krzysztof.koszarski@zaglebie.com

Trener-koordynator szkolenia bramkarzy

Izaak Stachowicz

e-mail: izaak.stachowicz@zaglebie.com

Dział marketingu

Angelika Kłos

e-mail: angelika.klos@zaglebie.com

Asystent dyrektora Akademii KGHM Zagłębie

Marzena Brynkiewicz

tel.: 76 746 96 26
e-mail: marzena.brynkiewicz@zaglebie.com

Kierownik Magazynu Sprzętu 

Marta Bator

tel.: 76 746 96 82
e-mail: m.bator@zaglebie.com

Recepcja Bursy

telefon: +48 767469681

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie

ul. M. Skłodowskiej Curie 176
59-301 Lubin / Polska