Sparing i pokazowy mecz grupy U 8 26 wrz

Sparing i pokazowy mecz grupy U 8

Sobota była bardzo ciekawym dniem dla chłopców z grupy U8. Najpierw jedna grupa zawodników o godzinie 18.00 rozegrała sparing z zespołem UKP Zielona Góra. Mecz odbył się przy sztucznym oświetleniu i obydwa zespoły pokazały niemałe już umiejętności. Jak zwykle w tej kategorii wiekowej dominowały pojedynki 1x1. Cieszy nas też bardzo to, że zawodnicy coraz lepiej "rozumieją" sposób poruszania się po boisku i filozofię naszej Akademii.

26 wrz 2016 13:07

Autor Krzysztof Kotlarski

Wieczorem czekała nas druga atrakcja, bo w przerwie meczu Zagłębia z Cracowią rozegraliśmy pokazowy mecz na głównej płycie naszego stadionu. O żadnym stresie naszych zawodników nie było mowy, bo w ciągu 8 minut gry strzeliliśmy przeciwnikowi 6 bramek co kibice nagrodzili głośnymi brawami.

Skład ZL - mecz sparingowy: Kozłowski Michał, Łukowiak Szymon, Rębilas Krzysztof, Załęczny Krzysztof, Cybul Kacper, Bielak Jakub, Łach Szymon, Aletti Daniele, Kołata Tomasz, Laskowski Filip, Malinowski Dominik, Poręba Marcin, Styczyński Norbert.

Skład ZL - mecz pokazowy - Grocholska Ola, Buczek Aleksander, Bąk Korneliusz, Chojnacki Borys, Hadalski Oliwier, Korczowski Alex, Ordon Szymon, Fijoł Szymon, Mirek Milan, Wingert Mateusz