Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

U-21

DRUŻYNY

Kadra trenerska

Imię i nazwisko Stanowisko Data urodzenia Poprzedni klub
Adam Buczek I Trener - -
Jarosław Krzyżanowski II Trener - -
Łukasz Sowiecki Kierownik Drużyny - -
Izaak Stachowicz Trener Bramkarzy - -
Tomasz Król Trener Bramkarzy - -
Jacek Piegza Trener przygotowania motorycznego - -
Dawid Bilewicz Fizjoterapeuta - -

Bramkarze

Imię i nazwisko Data urodzenia Poprzedni klub
Patryk Barszcz 13.02.2000 -
Szymon Czajor 19.09.2001 -

Obrońcy

Imię i nazwisko Data urodzenia Poprzedni klub
Damian Oko 13.03.2001 -
Michał Bogacz 20.05.2000 -
Maciej Warpas 09.03.1998 -
Paweł Witsanko 09.03.1998 -

Pomocnicy

Imię i nazwisko Data urodzenia Poprzedni klub
Adam Borkowski 29.07.2000 -
Jakub Brzeżowski 03.08.2000 -
Marcin Gołębiowski 13.01.1997 -
Patryk Grychtolik 03.04.2000 -
Massimo Fonseca Hoogerwerf 05.12.1999 -
Wiktor Nahrebecki 12.05.1999 -
Jakub Ryś 20.04.1998 -
Łukasz Soszyński 16.04.1997 -
Karol Żmijewski 07.01.2001 -

Napastnicy

Imię i nazwisko Data urodzenia Poprzedni klub
Błażej Czuban 22.01.1999 -
Krzysztof Staśkiewicz 22.01.1997 -