Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Strefa Treningu Mentalnego

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie od kilku lat pracuję z Psychologami Sportowymi w zakresie treningu mentalnego dla młodych sportowców. Oprócz spotkań cyklicznych organizowanych dla poszczególnych kategorii wiekowych, Nasi trenerzy pracują z wychowankami indywidualnie. W tej rubryce umieszczać będziemy ważne informację dotyczące psychologii, wzmacniania pozytywnych zachowań czy zarządzania stresem. Dział skierowany jest zarówno do młodych sportowców jak i ich rodziców.

Jak poradzić sobie z porażką na boisku? Czy wizualizację pojedynków przed meczem są elementem treningu? Jak w kilku krokach wykorzystać potencjał, który stwarza nam pozornie niekorzystna sytuacja sportowa? To tylko niektóre tematy, które poruszymy*! Zapraszamy!

 

 

 

Łukasz Rutkowski: z wykształcenia Psycholog i Anglista, absolwent SWPS Wrocław. Wychowanek Zagłębia Lubin, w przeszłości w jednej drużunie z Mariuszem Lewandowskim i Patrykiem Koszarskim. Od wielu lat współpracuje z młodymi sportowcami, w Akademii KGHM Zagłębie od marca 2016 r. Ukończył szereg specjalistycznych kursów FA Youth Module 1, FA Sport Psychology Module 1, Licencja UEFA B.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Wszelkie sugestię, zapytania, kwestię, które chcielibyście poruszyć - można kierować TUTAJ

W przypadku zainteresowania współpracą z Psychologiem Sportowym, prosimy o kontakt z Trenerami.

e-Sklep

Zaglebie.com

Zagłębie TV