Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Staże trenerskie w AP KGHM Zagłębie

Zagłębie Lubin S.A. oraz Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie organizują staże trenerskie. W programie warsztaty, obserwacje, treningi, konsultacje (zajęcia poprowadzą wyłącznie trenerzy Akademii KGHM Zagłębie oraz sztab trenerski I zespołu Ekstraklasy). Uczestnicy otrzymają specjalne certyfikaty, uwzględniane min. podczas kursów trenerskich UEFA A.

 


"Jestem u Was po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Biorąc pod uwagę mój rozwój, jako trenera, jest to najlepsza przygoda w moim życiu. Idziecie w bardzo dobrym kierunku." - Krzysztof Bułat


"Wrażenia niesamowite. Jestem trenerem mentalnym i przyjechałem z rekomendacji Pawła Habrata, który wspomniał, że warto przyjechać do Akademii na staż. Posłuchałem i nie żałuję podjętej decyzji." - Mariusz Mielnicki


 

"Informacje ze spotkań z trenerami, połączone z obserwacją treningów stanowią ogromną bazę wiedzy, która rozwinie mój warsztat trenerski i pozwoli na wydajniejszą, efektywniejszą pracę." - Krystian Stanios


 

Staże organizowane przez Zagłębie Lubin i Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie cieszą się wielką popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne edycje. Chętnie dzielimy się wiedzą i naszymi doświadczeniami, chcemy się rozwijać i przekazywać pomoce dydaktyczne dobrej jakości. Stażyści będą mieli możliwość rozmów z trenerami i obserwacji pracy I zespołu oraz najlepszych zespołów Akademii Piłkarskiej – tłumaczy organizator stażu, dyrektor AP KGHM Zagłębie Krzysztof Paluszek.  

 

Informacje ogólne:

  • uczestnicy stażu są zobowiązani do uczestnictwa we wszystkich zajęciach szkoleniowych wyznaczonych przez Klub, po których otrzymają certyfikat potwierdzający ich udział.
  • uczestnicy stażu są zobowiązani do właściwego ubioru podczas zajęć (dresy, buty sportowe, itp.) oraz przebywania w miejscach wyznaczonych dla nich przez Organizatorów. 

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: marzena.brynkiewicz@zaglebie.com lub pod numerem telefonu 76 746 96 26 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15.

 


 

KOLEJNE EDYCJĘ STAŻÓW BĘDĄ ORGANIZOWANE W II PÓŁROCZU 2018, W TRAKCIE PRZERWY NA KADRĘ REPREZENTACJI. 

 *więcej informacji wkrótce


 

Sprawdź komentarze uczestników na temat stażu organizowanego przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie KLIK

 

 


e-Sklep

Zaglebie.com

Zagłębie TV