Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Staże trenerskie w AP KGHM Zagłębie

Zagłębie Lubin S.A. oraz Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie organizują staże dla trenerów. W programie warsztaty, obserwacje, treningi, konsultacje (zajęcia poprowadzą wyłącznie trenerzy Akademii KGHM Zagłębie oraz sztab trenerski I zespołu Ekstraklasy). Uczestnicy otrzymają specjalne certyfikaty, uwzględniane m.in. podczas kursów trenerskich UEFA A.

Staże organizowane przez Zagłębie Lubin i Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie cieszą się wielką popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne edycje. Chętnie dzielimy się wiedzą i naszymi doświadczeniami, chcemy się rozwijać i przekazywać pomoce dydaktyczne dobrej jakości. Stażyści będą mieli możliwość rozmów z trenerami i obserwacji pracy I zespołu oraz najlepszych zespołów Akademii Piłkarskiej – tłumaczy organizator stażu, dyrektor AP KGHM Zagłębie, Krzysztof Paluszek.  

Informacje ogólne:

  • uczestnicy stażu są zobowiązani do uczestnictwa we wszystkich zajęciach szkoleniowych wyznaczonych przez Klub, po których otrzymają certyfikat potwierdzający ich udział.
  • uczestnicy stażu są zobowiązani do właściwego ubioru podczas zajęć (dresy, buty sportowe, itp.) oraz przebywania w miejscach wyznaczonych dla nich przez Organizatorów. 

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: marzena.brynkiewicz@zaglebie.com lub pod numerem telefonu 76 746 96 26 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15. 


 

 Sprawdź komentarze uczestników na temat stażu organizowanego przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie KLIK

 

 


e-Sklep

Zaglebie.com

Zagłębie TV