Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Chorwacki turniej „Mladen Ramljak 2018”

08.08.2018 10:30

Zespół U-18 jest obecnie w drodze na bardzo mocno obsadzony turniej w pięknej Chorwacji. W grupie A przyjdzie nam się zmierzyć z topowymi zespołami - Realem Madryt, GNK Dinamo Zagrzeb i Eintracht Frankfurt. Przed nami cztery dni ciężkiego, solidnego grania!

Cały turniej ruszy jutro. Na godzinę 16:00 zaplanowana jest ceremonia rozpoczęcia turnieju, po której pierwszy mecz naszego zespołu, z Dinamo Zagrzeb, rozpocznie się o 18:15. Jak wygląda granie w kolejnych dniach?

Piątek, 10.08 g.16:00
Zagłebie Lubin - Real Madryt

Sobota, 11.08 g.18:15 
Eintracht Frankfurt - Zagłębie Lubin 

To z kim przyjdzie nam się zmierzyć w niedzielę zależy od sytuacji w obydwu grupach. W grupie B znajdują się: kadra narodowa Chorwacji U-19, Feyenoord Rotterdam, słoweński Maribor i zespół z Kopenhagi. 

 Zapytaliśmy głównego trenera zespołu, Marcina Cilińskiego, o to, z jakim jedziemy nastawieniem na ten turniej i jaki stawiamy sobie cel.
„Jedziemy z nastawieniem na dobre granie. Mamy przeciwników z górnej półki, prezentujących najwyższy poziom. Co prawda w przeszłości mierzyliśmy się z mocnymi, zagranicznymi zespołami, ale po raz pierwszy zagramy z Realem Madryt. Jedziemy składem nieco okrojonym przez kontuzje. Wszyscy zawodnicy są bardzo zmotywowani i głodni gry. Naszym celem jest przede wszystkim sprawdzić się, zobaczyć, jak prezentujemy się na tle takich przeciwników. Zapowiadają się cztery dni mocnego grania, którego już nie możemy się doczekać.”

Skład: 
Barszcz, Czajor(B)
Borkowski, Warpas, Lepczyński, Piątkowski, Maciejewski, Sypek, Brzeżowski, Goyke, Poręba, Baran, Baranowski, Karbownik, Więcek, Dawidziak, Czuban, Grychtolik  

Sztab:
trenerzy Marcin Ciliński i Paweł Sochacki
trener przygotowania motorycznego Jacek Piegza 
fizjoterapeuta Konrad Konewczyński
szef szkolenia AP KGHM Zagłębie Ben van Dael  

___________________________________

Udział Zagłębia w tym turnieju był możliwy dzięki współpracy z Comtcoaching.club.
https://www.facebook.com/COMTCOACHING.CLUB/

Źródło: AK