Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

CLJ U15 Wysokie zwycięstwo nad Miedzią Legnica

14.04.2018 09:42

O tym, że lubinianie są w wysokiej formie wiadomo było od dawna. W poprzedniej serii pewnie odprawili KS Falubaz Zielona Góra, obejmując prowadzenie w tabeli. Miedź Legnica także dobrze rozpoczęła wiosenną rywalizację, zajmując z kolei najniższy stopień podium.

Od początku mecz ułożył się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy już po 5 minutach prowadzili 2:0, kiedy to dwie bardzo dobre akcje zespołu pewnie wykończył Kruszelnicki. Na chwilę gra się wyrównała i legniczanie starali się nawiązać walkę. Skończyło się to utratą kolejnej bramki i od tego momentu na boisku dominowała już tylko jedna drużyna.

"Miedziowi" do przerwy prowadzili pięcioma bramkami, a tuż po zmianie stron nie zamierzali zwalniać tempa. Finalnie zaaplikowali rywalom aż dziesięc bramek, ale gdyby tego dnia skuteczność zawodników była lepsza, wynik mógłby być dużo wyższy.