Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Strefa Wiedzy

12.03.2018 17:27

Czy warto jeść węglowodany po 17? Czym są i jaka jest ich rola w organiźmie? Co to jest kcal i ile ich potrzebuje młody sportowiec? Jakie korzyści daje regularne picie wody? To tylko niektóre z pytań jakie każdego dnia otrzymują nasi trenerzy i specjaliści współpracujący z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie. Od dziś zapraszamy do nowej zakładki w menu akademii - Strefa Wiedzy. W tym miejscu postaramy się cyklycznie prezentować materiały, które pomogą Wam zdobyć cenną wiedzę.Zapraszamy!

*wszelkie pytania, sugestię dotyczące publikowanych treści prosimy kierować TUTAJ.

 

PRZY TWORZENIU TREŚCI WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

Angelika Kłos:
Trener personalny, Instruktor Fitness. W przeszłości zawodniczka piłki ręcznej.

Jacek Piegza:
Absolwent AWF Wrocław na specjalizacji Fitness. Od 5 sezonów w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia, jako apecjalista od przygotowania motorycznego. W przeszłości m.in trener Personalny w Pure. Ponad 30 kursów krajowych i międzynarodowych dotyczących treningu sportowego, rehabilitacji i żywienia.


Jarosław Moroch:
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizaji Fizjoterapia, Terapia Manualna, Terapia Sportowa. Od 2014 w strukturach Akademii w charakterze Fizjoterapeuty. Doświadczenie zawodowe zbierał choćby w I zespole Miedzi Legnica, z którym współpracował 3 lata. Ukończył szereg specjalistyczny kursów dotyczących choćby Manipulacji Powięzi, Treningu Terapeutycznego. 


Źródło: MW