Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Strefa Wiedzy

12.03.2018 17:27

Czy warto jeść węglowodany po 17? Czym są i jaka jest ich rola w organiźmie? Co to jest kcal i ile ich potrzebuje młody sportowiec? Jakie korzyści daje regularne picie wody? To tylko niektóre z pytań jakie każdego dnia otrzymują Nasi trenerzy i specjaliści współpracujący z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie. Od dziś zapraszamy do nowej zakładki w Menu Akademii - Strefa Wiedzy. W tym miejscu postaramy się cyklycznie prezentować materiały, które pomogą zdobyć Wam cenną wiedzę! Będziemy współpracować z Trenerami Personalnymi, Dietetykami, Fizjoterapeutami, Psychologami - Każdy z Nich przekaże Wam cząstke swojej wiedzy. Zapraszamy!

*wszelkie pytania, sugestię dotyczące publikowanych treści prosimy kierować TUTAJ.

 

PRZY TWORZENIU TREŚCI WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

Angelika Kłos :

Trener Personalny, Instruktor Fitness. W przeszłości zawodniczna piłki ręcznej.

Jacek Piegza:


Absolwent AWF Wrocław na specjalizacji Fitness. Od 5 sezonów w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia jako Specjalista od Przygotowania Motorycznego. W przeszłości m.in Trener Personalny w Pure. Ponad 30 kursów krajowych i międzynarodowych dotyczących treningu sportowego, rehabilitacji i żywienia.

Jarosław Moroch:


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizaji Fizjoterapia, Terapia Manualna, Terapia Sportowa. Od 2014 w strukturach Akademii w charakterze Fizjoterapeuty. Doświadczenie zawodowe zbierał choćby w I zespole Miedzi Legnica, z którym współpracował 3 lata. Ukończył szereg specjalistyczny kursów dotyczących choćby Manipulacji Powięzi, Treningu Terapeutycznego. 

Źródło: MW