Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Szybki Tweet Krzysztof Kotlarski

12.01.2018 09:32

Nastał Nowy Rok 2018. Jest to czas postanowień, nowych możliwości, a także weryfikacji planów. W Naszej szybkiej ankiecie postanowiliśmy przepytać o to Kadrę Trenerską Akademii KGHM Zagłębie. Zapraszamy!

Krzysztof Kotlarski- Trener najmłodszych roczników


 

1. Nowy Rok, nowe postanowienia- wejdę mocno, intensywnie (nowe strategię, rozwiązania)  czy jednak powoli, ale do celu (wg planu)?   

Nowy Rok zespół U9 zaczął pełna parą,  czyli od gierki noworocznej. Trenerzy też zagrali i chyba udało się coś strzelić (śmiech). Biorąc pod uwagę moja formę, to na tle dzieci na pewno będzie powoli, ale do celu. 

2. Czy jest coś, co chciałbym przenieść z 2017 na 2018? (powielić, kontynuować)?

W dalszym ciągu będziemy zwracać mocną uwagę na intensywność treningu i gry zawodników w czasie meczu. O piłce też nie zapomnimy, będzie czas na doskonalenie techniki indywidualnej,ale i w kontakcie z przeciwnikiem- to jest coś co będziemy dalej mocno szlifować.

3. Jeśli nie, to czy jest coś, czego nie zrobiłem w 2017, a chciałbym w 2018?

Chciałbym więcej uwagi poświęcić na naukę języka angielskiego.

4. W czym pokładam największą nadzieję na rozwój indywidualny jako trener, człowiek (kurs, wyjazd, szkolenie, mecze, mobilizacja etc)?

Chciałbym poznać metody motywacyjne najlepszych trenerów. Psychologia młodego zawodnika to jest na pewno obszar,  w który trzeba się mocno zagłębić. 

5. Nad czym jako trener chciałbym popracować/wzmocnić?

Wypełnianie dokumentacji. Nienawidzę tego. Zdecydowanie wolę być na boisku. Może Szefowie dadzą mi jakiegoś człowieka od papierkowej roboty? (śmiech)

6. Pierwszy dzień po powrocie do pracy? (co zrobiłem, co zrobię?)

Inni trenerzy już napisali, że wypiją kawę. Następnym razem, jak mnie zaproszą, to ja się z Nimi chętnie tej kawy też napiję (śmiech)

 

Zachęcamy do obserowania profilu Akademiii KGHM Zagłębie na:

Facebook https://www.facebook.com/akademiakghm/

 

Twitter https://twitter.com/AP_ZaglebieŹródło: MW