Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Kontakt

Dyrektor Akademii: Krzysztof Paluszek
tel.: (+48 76) 746 96 17, e-mail: krzysztof.paluszek@zaglebie.com

Szef szkolenia: Ben van Dael
e-mail: ben.vandael@zaglebie.com

Menedżer ds. Rekrutacji, Skautingu i Administracji: Jacek Jurkiewicz
tel.: (+48 76) 746 96 17, e-mail: jacek.jurkiewicz@zaglebie.com

Trener-koordynator: Witold Lis
tel.: (+48 76) 746 96 17, e-mail: witold.lis@zaglebie.com 

Trener-koordynator: Krzysztof Koszarski
e-mail: krzysztof.koszarski@zaglebie.com

Trener-koordynator szkolenia bramkarzy: Izaak Stachowicz
tel.: (+48)608 889 236, e-mail: izaak.stachowicz@zaglebie.com

 

Recepcja Bursy: 

tel.: (+48 76) 746 96 81


Dział Marketingu:

Marek Wachnik
tel.: (+48 76) 746 96 28, e-mail: marek.wachnik@zaglebie.com

Angelika Kłos 
tel.: (+48 76) 746 96 19, e-mail: angelika.klos@zaglebie.com



  

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie
ul. M. Skłodowskiej Curie 176
59-301 Lubin

Polska 

e-Sklep

Zaglebie.com

Zagłębie TV